Piaskarka boiskowa GKB SP100 – piaskowanie boiska

Utrzymanie boiska sportowego lub pola golfowego w doskonałym stanie jest trudnym wyzwaniem przez cały rok. Istnieje wiele powodów przemawiających za wykonaniem piaskowania podczas stałej pielęgnacji płyty boiska.

 

Sandspreader to maszyna, która pozwoli ci rozłożyć wiele różnych materiałów w odpowiednich ilościach na boisku sportowym lub polu golfowym.

 

Sandspreader został opracowany i wyprodukowany w holenderskim zakładzie przemysłowym o zerowym bilansie energii. Wszystkie użyte materiały są najwyższej jakości. Weźmy na przykład stal S355 MC i instalację hydrauliczną firmy Bucher. Taki wybór wynika z naszego wieloletniego doświadczenia!

Ponadto, Sandspreader jest dostępny w czterech różnych modelach, o pojemności od 1 m3 do 4 m3. SP100 jest odpowiedni do zaczepiania do traktorka do trawy, na przykład: ProGator, Truckster lub Workman. Jednak może być także dostarczony z czterema obrotowymi oponami balonowymi. Inne modele są wyposażone w cztery obrotowe opony balonowe pozwalające na doskonałe rozłożenie masy na boisku sportowym lub polu golfowym.

W standardowym modelu możesz ustawić prędkość taśmy przenośnika i rozsypywacza tarczowego za pomocą jednostki sterowania podłączonej do Sandspreadera. Kształt i konstrukcja zbiornika na piasek zapewnia wydajne działanie oraz dobrą widoczność wzdłuż maszyny. Piasek jest przenoszony za pomocą przenośnika taśmowego do zaworu dozującego, który opcjonalnie jest dostępny także z hydrauliczną regulacją. Podwójne, zasilane hydraulicznie tarcze rozsiewające są regulowane w kilku punktach –w ten sposób Sandspreader pozwala Ci idealnie rozkładać piasek.

 

Sandspreader jest dostępny z kilkoma opcjami. Ekran dotykowy zapewnia pełną kontrolę z ciągnika. Ponadto przenośnik taśmowy z przodu pozwoli Ci używać Sandspreadera jako maszyny oporowej.

 

Specyfikacja SP100

  • Szerokość robocza: regulowana
  • Pojemność zbiornika: 1 m3 do krawędzi zbiornika
  • Wymiary: 190x100x90 cm / (dł./szer. /wys.)
  • Waga: 625 kg /  bez ładunku
  • Wymagana moc: > 25 KM

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Piaskarka boiskowa GKB SP100 – piaskowanie boiska”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *