O nas

EMERALLD Polska

Piękna i soczyście zielona trawa, przypominająca puszysty dywan jest marzeniem każdego właściciela przydomowego trawnika. Wyjątkowy efekty można osiągnąć poprzez stosowanie podstawowych zasad związanych z wykonywaniem zabiegów pielęgnacyjnych w połączeniu z profesjonalnymi mieszankami nasion traw gazonowych oraz nawozów znajdujących się w ofercie EMERALLD HOME. Specjalnie dobrane składy mieszanek pozwalają dobrać odpowiedni typ mieszanki w zależności od terenu, na którym zakładamy trawnik. W ofercie znajdują m.in. się mieszanki stosowane do zakładania i regeneracji trawników rekreacyjnych i sportowych. Inne gatunki nasion traw stosowane są w mieszankach wykorzystywanych na terenach suchych, silnie nasłonecznionych i ubogich w wodę. Kolejnym elementem naszej oferty są nawozy, kondycjonery gleby oraz stymulatory przeznaczone do trawników, parków, boisk sportowych, pól golfowych i ogrodów.

Wiedza i doświadczenie

Piękna i szmaragdowo- zielona trawa, przypominająca puszysty dywan jest marzeniem każdego właściciela przydomowego trawnika. Wyjątkowy efekty można osiągnąć poprzez stosowanie nowoczesnych produktów połączonych z wykonywaniem zabiegów pielęgnacyjnych oraz stałe szkolenia i poszukiwanie nowych rozwiązań. EMERALLD TO PASJA związana z pielęgnacją trawników, ogrodów, parków, boisk i stadionów oraz pól golfowych. Ta pasja sprawia, że każdego dnia szukamy innowacyjnych produktów oraz technologii które My i nasi Partnerzy mogą zastosować w codziennej pracy.

Korzyści wynikające ze współpracy z nami

Referencje

Uznanie i opinie naszych Klientów są naszymi największymi nagrodami. Dziękujemy za zaufanie i Wasze wsparcie.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Szukamy innowacyjnych produktów i technologii zabiegów agrotechnicznych wykonywanych na trawnikach i profesjonalnych obiektach sportowych.

DOSTĘPNOŚĆ

Nasz sklep internetowy jest otwarty 24 h na dobę. Dodatkowo nasi eksperci są do Państwa dyspozycji – zachęcamy do skorzystania z formularza do kontaktu.

SERWIS

Współpraca z firmami usługowymi i dostawcami nasion, nawozów i sprzętu ogrodniczego pozwala nam na szybką reakcję i wsparcie dla naszych Partnerów.

EKSPERCI

Posiadamy wieloletnie praktyczne doświadczenie związane z pielęgnacją ogrodów, parków, boisk, stadionów oraz pól golfowych. Zdobyta wiedza teoretyczna i praktyczne doświadczenie to połowa sukcesu udanej współpracy. Każdego roku nasi eksperci podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach w kraju i zagranicą.

PRZYSTĘPNE CENY

Wysoka jakość produktów połączona z najwyższą jakością i bezpieczeństwem użytkowania to główne cechy produktów Emeralld. Zapraszamy do naszego sklepu Emeralld.