Nawozy do owoców i warzyw

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

 • Promocja! nawóz ph minus 25kg

  Nawóz korygujący poziom pH gleby – Emeralld 6 pH Minus 25 kg

  209,00  199,00 
 • Organiczny nawóz PREMIUM BIO – nawożenie i pielęgnacja ŁĄKI KWIETNE

  65,00 
 • Promocja!

  Organiczny polepszacz gleby, nawóz BIO – EMERALLD RENOVATOR – Kondycjoner gleby / Trichoderma 25KG

  249,00  219,00 
 • EMERALLD HOME NAWÓZ DO BORÓWEK NPK 6-5-10 (+4MgO) 1.75kg

  35,00 
 • EMERALLD HOME NAWÓZ DO BORÓWEK NPK 6-5-10 (+4MgO) 4kg

  55,00 
 • EMERALLD HOME NAWÓZ DO TRUSKAWEK I MALIN NPK 6-5-10 (+4MgO) 1.75kg

  35,00 
 • EMERALLD HOME NAWÓZ DO TRUSKAWEK I MALIN NPK 6-5-10 (+4MgO) 4kg

  55,00 
 • EMERALLD HOME NAWÓZ DO WARZYW SZKLARNIOWYCH NPK 6-5-10 (+4MgO) 1.75kg

  35,00 
 • EMERALLD HOME NAWÓZ DO WARZYW SZKLARNIOWYCH NPK 6-5-10 (+4MgO) 4kg

  55,00 
 • EMERALLD HOME NAWÓZ DO WINOROŚLI NPK 6-5-10 (+4MgO) 1.75kg

  35,00 
 • EMERALLD HOME NAWÓZ DO WINOROŚLI NPK 6-5-10 (+4MgO) 4kg

  55,00 
 • EMERALLD HOME NAWÓZ WARZYW I OWOCÓW NPK 6-5-10 (+4MgO) 1.75KG

  35,00 
 • EMERALLD HOME ORGANICZNY NAWÓZ DO WARZYW I OWOCÓW

  55,00 

Nawóz do owoców

W Emaralld można zakupić organiczne, bezpieczne nawozy do owoców. Idealnie nadają się one do wykorzystania do przydomowych ogrodów lub sadów owocowych. Każdy taki nawóz do warzyw idealnie również nadaje się do krzewów owocowych. Pełnowartościowy skład każdego nawozu w pełni pokrywa naturalne zapotrzebowanie roślin na makro – oraz mikroskładniki pokarmowe. Dostępne nawozy takie jak nawóz do truskawek stosuje się na wiosnę, 
w chwili zwiększonego zapotrzebowania na składniki pokarmowe. Dzięki optymalnej zawartości potasu i azotu tworzą się owocowe pąki kwiatowe, gwarantujące pozyskanie większej ilości zdrowych i smacznych owoców o dłuższym czasie przechowywania po zbiorze. Sadzonki i krzewy będą również wzmocnione. Warto więc dokładnie przejrzeć ofertę, by wybrać nawóz spełniający zapotrzebowanie w konkretnym ogródku lub w sadzie.

Nawóz do warzyw

Podobnie jak owoce, warzywa również potrzebują doskonale dobranych składników odżywczych. To gwarantuje użycie nawozów organicznych. Warto decydować się na specjalne nawozy przeznaczone do warzyw szklarniowych. Warzywa, które się pozyska będą plonami odżywczymi, wysokiej jakości. Tego typu nawozy można wykorzystywać zarówno do uprawiania warzyw w domowych ogródkach, jak i w szklarniach przeznaczonych do produkcji warzyw na większą skalę. Oferowane nawozy dostarczają warzywom niezbędnych substancji, dzięki jakim mogą się one jak najlepiej rozwijać. Są to nawozy zdrowe, ekologiczne i pozwalają na pozyskanie produktów dzięki jakim można się jak najlepiej odżywiać. Jeśli ktoś chce, by jego ogródek prezentował się imponująco, powinien zaopatrzyć się w dostępne w sklepie nawozy.

Nawóz do pomidorów

Każdy, kto w swojej szklarni lub w ogródku posiada pomidory powinien pamiętać o tym, 
by zaopatrywać się w wysokiej jakości, odżywcze organiczne nawozy przeznaczone właśnie do uprawy tych popularnych warzyw. Każdy nawóz do pomidorów nadaje się zarówno do nawożenia rozsad, dojrzałych roślin w ogrodzie, jak i do roślin przechowywanych 
w szklarniach i w tunelach foliowych. Wszystkie nawozy wzbogacone są o wysoką zawartość potasu, dzięki czemu zagwarantowane jest zwiększone tworzenie się pąków kwiatowych. Można więc pozyskać jeszcze więcej pomidorów zdrowych, o dłuższym czasie przechowywania po zbiorze. Dostępne w Emeralld granulaty można rozsiewać ręcznie lub przy pomocy rozsiewacza.

Nawóz do borówek

Szczególnie polecany jest nawóz do borówek Emeralld Home. Jest to granulowany nawóz, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczony do nawożenia borówek lub jagody kamczckiej. Ze względu na pełnowartościowy skład maksymalnie pokrywane jest naturalne zapotrzebowanie owoców na makro – oraz mikroskładniki pokarmowe. Oferowany nawóz jest bezpieczny dla środowiska, a zawartość potasu i magnezu zapewniają zwiększone tworzenie się pąków kwiatowych. Pozwala to na późniejsze pozyskanie większej ilości zdrowych i smacznych owoców. 
Krzewy będą też o wiele bardziej wzmocnione, co wpłynie na niezakłócony rozwój owoców. Sam granulat jest bardzo prosty w stosowaniu.