Nawóz na tereny suche TurfProf Tensio NPK 7-3-11 (+3MgO+Fe+wetting agent)

269,00 

Nawóz na terenu suche Viano TurfProf TENSIO to idealne rozwiązanie dedykowane na trawniki bez automatycznego systemu podlewania, ponieważ zapewnia dostępność składników nawet do trzech miesięcy oraz zawiera środek Wetting Agent . Dodatek magnezu i żelaza gwarantuje zdrową i ciemnozieloną barwę trawy.

 

Nawóz TurfProf TENSIO został wzbogacony o środek zwilżający Wetting Agent, który zatrzymuje wodę w ziemi oraz wpływa na gospodarkę wodną oraz wpływa na równomierną dostępność składników odżywczych. Stosowanie nawozu prowadzi do ograniczenia możliwych szkód spowodowanych stresem związanym z suszą i lepszą regeneracją trawnika po wystąpieniu uszkodzeń lub suszy. W rezultacie TurfProf TENSIO zapewnia gęstszą darń, lepsze ukorzenienie i ogranicza wypłukiwanie składników odżywczych.

 

  • formuła: NPK 7-3-11 (+3MgO) + Fe + Wetting Agent
  • rodzaj: organiczno-mineralny
  • forma: granulacja MC 0,8 – 2,1 mm
  • opakowanie: worek 25 kg, paleta 900 kg

 

Na trawniki bez automatycznego systemu nawadnian zaleca się stosowanie miesznake nasion traw gazownwych które w swoim składzie mają min 65% kostrzewy trzcinowej. system korzeniowy tej trawy może sięgać nawet 0-60 cm długości – mieszanka Emeralld Premium na tereny suche.

 

 

Dodatkowe informacje

Waga 25 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Nawóz na tereny suche TurfProf Tensio NPK 7-3-11 (+3MgO+Fe+wetting agent)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *