EMERALLD – REGENERACYJNY NAWÓZ PREMIUM NA TRAWNIKI PO WERTYKULACJI 10kg / 400 m2

99,00 

Idealnie zrównoważony i zbilansowany nawóz o unikalnej kompozycji składników organicznych. Stworzony na potrzeby pielęgnacji przydomowych terenów zieleni oraz sportowych terenów zieleni.

 

EMERALLD REGENERACYJNY PREMIUM jest organiczno-mineralnym nawozem bogatym w magnez i Humifrst tj. mieszaninę kwasów humusowych i fulwo-składników, które optymalizują tworzenie silnego systemu korzeniowego, jak również przyspieszają wzrost nasion.

 

Produkt poprawia odporność na suszę, infekcje oraz bardzo intensywne użytkowanie. EMERALLD REGENERACYJNY PREMIUM jest idealny do nawożenia po wszelkiego rodzaju zabiegach agrotechnicznych tj. aeracji, wertykulacji, skaryfikacji.

 

Łatwy w użyciu, granulat do rozsypywania ręcznego lub za pomocą rozsiewacza.

 

 

DAWKOWANIE

 • 25 – 50 g/m²
 • Opakowanie 10 kg / do 400 m²
 • Granulacja – 2,1 – 3,7
 • Opakowanie: 10 kg

 

Produkt zawiera Humifirst – mieszanka kwasów huminowych i fulwowych, która sprawia, że ​​pobieranie substancji odżywczych przez rośliny roślinne jest bardziej skuteczne. Dlatego też istnieje mniejsze zapotrzebowanie na liczbę nawozów. Kwasy huminowe są w 100% naturalnymi substancjami pochodzącymi z organicznych  warstw Leonardytu (węgiel) w glebie. Kwasy humusowe są odpowiedzialne za lepsze napowietrzanie gleby, mniejsze wymywanie azotanów, lepszą dostępność składników odżywczych, lepsze tworzenie korzeni i wyższą produktywność w uprawach.

Dodatkowe informacje

Waga 10 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „EMERALLD – REGENERACYJNY NAWÓZ PREMIUM NA TRAWNIKI PO WERTYKULACJI 10kg / 400 m2”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz lubić także…

 • EMERALLD HOME NAWÓZ GREENBOOST PREMIUM 10kg

  99,00 
 • Szpadel ostry PROF – Emeralld Premium

  85,00 
 • EMERALLD HOME NAWÓZ WARZYW I OWOCÓW NPK 6-5-10 (+4MgO) 1.75KG

  37,00