Promocja!

Zraszacz wahadłowy Gardena AquaZoom 18708

135,00  120,00 

Precyzyjne, równomierne i uniwersalne nawadnianie rabat kwiatowych i grządek.

 

Zraszacz wahadłowy AquaZoom compact od GARDENA oszczędzi Ci sporo wysiłku przy podlewaniu warzyw i rabat kwiatowych i zapewni wolny czas. A przy tym równomierne nawadnianie przez ten zraszacz wahadłowy sprawi, że rośliny i warzywa będą piękne i dorodne.

 

Precyzyjne dysze zapobiegają tworzeniu kałuż. Wykorzystaj każdą chwilę lata.Zraszacz ma okrągłą podstawę, dzięki której zachowuje stabilność. Dzięki temu można go wygodnie ustawić pośród grządek i rabat, aby nawadniał rośliny wokoło. Model AquaZoom compact może nawadniać teren od 9 do 216 m². Suwak do regulacji umożliwia określenie zasięgu (od 3 do 18 metrów) oraz szerokości zraszania (od 3 do 12 metrów).

 

Konserwacja produktu jest równie prosta, co jego obsługa. Dysze wykonano z miękkiego tworzywa, co zdecydowanie ułatwia ich czyszczenie. Wszelkie osady z kamienia można po prostu zetrzeć, przesuwając po nich palcami. Ponadto w przyłącze wodne wbudowano filtr wyłapujący cząsteczki zanieczyszczeń. Filtr łatwo się wyjmuje i płucze pod bieżącą wodą.

 

Dodatkowe informacje

Waga 0.2 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Zraszacz wahadłowy Gardena AquaZoom 18708”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz lubić także…