Promocja!

Zraszacz wahadłowy Aqua S Gardena 18700-20

85,00  69,00 

Precyzyjne i równomierne nawadnianie niewielkich trawników

Ze zraszaczem wahadłowym Aqua S od GARDENA wykorzystasz każdą chwilę lata. Zraszacz zapewnia trawnikowi i innym roślinom równomierne i precyzyjne nawadnianie bez tworzenia kałuż. Aqua S przeznaczony jest do obszarów o powierzchni od 90 do 220 m² i ustawia się go błyskawicznie. Wystarczy umieścić go na trawniku i za pomocą suwaka wybrać zakres z przedziału od 7 do 17 metrów. Szerokość zraszania przez Aqua S wynosi maks. 13 metrów.

 

Po podłączeniu węża można włączyć wodę – rośliny zostaną niezawodnie podlane. Korzyści odniosą nie tylko rośliny, ale i Ty: możesz ten czas poświęcić na inne rzeczy. Wytrzymałe tworzywo z metalowymi elementami zapewnia zraszaczowi stabilność. Warto przy tym zauważyć, że Aqua S jest odporny na mróz i promienie UV, co oznacza, że nie trzeba go za każdym razem chować po użyciu.  Równie proste jak użytkowanie jest czyszczenie Aqua S. Przyłącze wodne ma wbudowany filtr metalowy, który łatwo wyjmuje się po obróceniu przyłącza. Dla oczyszczenia wystarczy włożyć go pod bieżącą wodę. Jeżeli na dyszach zgromadzi się kamień, należy posłużyć się załączoną igłą: znajduje się ona z drugiej strony zraszacza, w nakrętce. Za jej pomocą można szybko odblokować dysze.

 

Dysze zraszacza wahadłowego Aqua S zapewniają równomierne i bardzo precyzyjne nawadnianie trawnika o wielkości od 90 do 220 m². Takie nawadnianie zapobiega także tworzeniu kałuż

Dodatkowe informacje

Waga 5 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zraszacz wahadłowy Aqua S Gardena 18700-20”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *