Promocja!

Zbieracz / kosz do liści i trawy Gardena 3565

540,00  525,00 

Sprytne rozwiązanie do zbierania liści

 

Jesień to nie tylko pora, kiedy liście zmieniają barwę, ale też czas ich zbierania. Trawnik potrzebuje więcej powietrza, dlatego czeka na zgrabienie liści, co bywa uciążliwym zadaniem. Dzięki wyjątkowemu zbieraczowi liści od GARDENA, ta praca może jednak być wykonana szybko, cicho i wygodnie. A przy tym bez zginania pleców! Przyjemnie i bez wysiłku.

 

Wszystkie opadłe liście można skutecznie zebrać dzięki skomplikowanemu systemowi szczotek, do tego niemal bezgłośnie, ponieważ napęd nadają narzędziu Twoje ręce i nie wymaga ono silnika. W ten sposób oszczędzasz energię i robisz coś z pożytkiem dla środowiska.

 

Zbieracz liści może także służyć do zbierania ścinków trawy i pozostałości po wertykulacji trawnika. Łatwa regulacja wysokości i dostosowanie do podłoża ułatwiają zbieranie materiału roślinnego wszelkiego typu. A praca w ogrodzie daje mnóstwo radości!

 

Ergonomiczne uchwyty ułatwiają prowadzenie zbieracza liści. Kiedy kosz się zapełni, wystarczy go odłączyć, opróżnić i założyć na nowo. Po zakończeniu pracy zbieracz liści można przechowywać w taki sposób, by zajmował minimum miejsca.

 

Dodatkowe informacje

Waga 3 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zbieracz / kosz do liści i trawy Gardena 3565”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *