Szkolenie: Zostań Greenkeeperem we własnym ogrodzie!

99,00 

Termin: 22 sierpnia 2021 godz.: 9:00-17.30
Miejsce: TOYA GOLF & COUNTRY CLUB Kryniczno pod Wrocławiem
Wstęp: 99 zł *
Kup szkolenie już dzisiaj! Ilość miejsc ograniczona!

Kategoria:

Opis

EMERALLD POLSKA WRAZ Z PARTNERAMI ZAPRASZA NA KONFERENCJĘ – SZKOLENIE!

Zostań Greenkeeperem we własnym ogrodzie!


Chcesz się dowiedzieć jak profesjonalnie pielęgnować swój ogród w zgodzie z naturą?

 • Jaką wybrać trawę do swojego ogrodu?
 • Kosić raz w tygodniu czy częściej?
 • O co chodzi z tą aeracją i wertykulacją?
 • Masz trawę z rolki i nie umiesz sobie z nią poradzić?
 • Jak, kiedy i ile podlewać?
 • Męczą Cię plamy na trawniku?
 • Co zrobić z grzybami na trawniku?
 • Jak dobrać właściwy nawóz dla twojego trawnika?

Odpowiedzi na te i wiele innych nurtujących Cię pytań dotyczących pielęgnacji Twojego ogrodu odpowiedzą nasi eksperci na Konferencji Emeralld Golf&Sport 2021!


Termin: 22 sierpnia 2021 godz.: 9:00-17.30
Miejsce: TOYA GOLF & COUNTRY CLUB Kryniczno pod Wrocławiem
Wstęp: 99 zł *
*każdy uczestnik otrzyma: praktyczną, profesjonalną wiedzę z zakresu pielęgnacji ogrodu, obiad, certyfikat ukończenia szkolenia

 

Na konferencji uczestnicy otrzymają solidną porcję fachowej wiedzy związanej z pielęgnowaniem ogrodu. Dowiedzą się m in:

 

 • jak dobrać odpowiedni nawóz dla swojego trawnika
 • jaką trawę wysiać aby osiągnąć zamierzony efekt pięknego trawnika
 • co się dzieje z moim trawnikiem – problemy z trawnikiem (choroby grzybicze, pleśń śniegowa, pies na trawniku)
 • kiedy i ile podlewać
 • na jaką wysokość i jak często należy kosić trawnik
 • najpopularniejsze chwasty i jak z nimi walczyć
 • kiedy jakie zabiegi przeprowadzać na trawniku
 • nie samym azotem trawa nie żyje –suplementacje i opryski
 • i wiele innych nurtujących zagadnień związanych z pielęgnacją trawnika i ogrodu


Wydarzenie poprowadzą eksperci z firmy Emeralld Polska oraz nasi doświadczeni Partnerzy:

EMERALLD TO PASJA związana z pielęgnacją trawników, ogrodów, parków, boisk i stadionów oraz pól golfowych. Ta pasja sprawia, że każdego dnia szukamy innowacyjnych produktów oraz technologii które My i nasi Partnerzy mogą zastosować w codziennej pracy. Posiadamy wieloletnie teoretyczne i praktyczne doświadczenie związane z pielęgnacją ogrodów, parków, boisk, stadionów oraz pól golfowych. Jesteśmy m in Partnerem Ogrodów Zamku Królewskiego w Warszawie, Wisły Kraków czy pola golfowego Gradi Golf Course.Husqvarna® – największy światowy producent wysokiej klasy maszyn, urządzeń, akcesoriów i odzieży ochronnej do pielęgnacji terenów zieleni w parkach, ogrodach i w lasach takich jak m.in.: roboty koszące Automower®, kosiarki samojezdne, traktory ogrodowe, wykaszarki, podkaszarki, pilarki.

Tworzy maszyny z myślą o użytkowniku, wdrażając inteligentne rozwiązania i innowacje. Najnowszym osiągnięciem są roboty do zastosowań profesjonalnych Automower® w technologii EPOS wykorzystujące system pozycjonowania satelitarnego i umożliwiające koszenie murawy w oparciu o wirtualne granice.


Światowy lider w technice maszynowej John Deere posiada w swojej szerokiej ofercie wiele różnych maszyn do pielęgnacji zieleni. Tym razem zaprezentuje ciągniki kompaktowe, pojazdy użytkowe Gator oraz kosiarki wrzecionowe do perfekcyjnego przycinania trawy.

Wiedenmann to czołowy producent maszyn do pielęgnacji muraw trawiastych, zarówno tych sportowych jak i rekreacyjnych. Od 1964 roku Firma z powodzeniem oferuje na rynku aeratory, szczotki, zamiatarki, zgrzebła, kosiarki i wiele innych. Jest obecna i ceniona na polach golfowych, boiskach sportowych czy w zielonej przestrzeni miejskiej na całym świecie. Udoskonalona do perfekcji konstrukcja i niezawodność czynią produkty marki Wiedenmann niezastąpionym partnerem do pracy na wiele, wiele lat.


Grupa Royal Barenbrug aktywnie działa w dziedzinie badań i rozwoju nasion trawy na całym świecie. Działa globalnie z siedzibą w Holandii. Grupa składa się z 18 działających firm i 22 stacji badawczo-rozwojowych we wszystkich głównych strefach klimatycznych. Nasze produkty są obecne m.in. na większości prestiżowych wydarzeń na boiskach sportowych i polach golfowych całego Świata.

 


Początki holenderskiej marki GKB sięgają 1946r. Praktyczne doświadczenie w pracy przy pielęgnacji muraw trawiastych pozwoliły na przygotowanie i produkcję szerokiego portfolio maszyn, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wydajność, jakość, trwałość od wielu lat opisują produkty firmy GKB. Frezowanie murawy, wykonywanie drenażu liniowego, piaskowanie, wertykulacja czy aplikacja granulatu to tylko wybrane zadania, które z łatwością i w krótkim czasie wykonasz przy pomocy maszyn tej marki.

 

PROGRAM KONFERENCJI

9:00 Przyjazd
9:30 Rozpoczęcie

 

Zdrowy i piękny trawnik – jak utrzymać wysoki standard trawnika
Gleba – znaczenie w pielęgnacji trawy
Automatyka w ogrodzie – Roboty koszące Husqvarna – prezentacja najnowszych rozwiązań
Woda w ogrodzie – jak odpowiednio zarządzać gospodarką wodną
Pielęgnacja traw – jak to wygląda na stadionach sportowych i polach golfowych
Nawożenie – zbilansowana dieta dla zdrowego trawnika

 

17:30 Zakończenie


ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Nasz personel będzie czuwał nad przestrzeganiem obowiązujących zasad bezpieczeństwa epidemicznego przez wszystkie osoby biorące udział w konferencji.

PAMIĘTAMY O ZAKRYWANIU UST I NOSA

Uczestnicy konferencji i innych wydarzeń są zobowiązani do zakrywania ust oraz nosa zarówno w salach konferencyjnych i innych pomieszczeniach, pawilonach wystawienniczych, jak i na zewnątrz pawilonów oraz w przestrzeni gastronomicznej (za wyjątkiem czasu, w którym spożywają posiłek przy stoliku). Zapewniamy, ze zawsze zachowana jest wymagana odległość miedzy uczestnikami wydarzenia.

MIERZYMY TEMPERATURĘ

Podczas fizycznej rejestracji na konferencję bezdotykowo mierzymy temperaturę ciała osób biorących udział w wydarzeniu.

DOKŁADNIE MYJEMY I DEZYNFEKUJEMY RĘCE

NIE WITAMY SIĘ UŚCISKIEM DŁONI

W trosce o wzajemne bezpieczeństwo rekomendujemy, by witać się i żegnać z naszymi partnerami biznesowymi i klientami w sposób bezdotykowy.

ZASŁANIAMY USTA I NOS

Podczas kichania rekomendujemy zasłanianie ust łokciem lub chusteczka. W ten sposób chronimy wszystkie osoby znajdujące się w naszym otoczeniu.

ZACHOWUJEMY BEZPIECZNY DYSTANS

ZOSTAŃ W DOMU, JEŚLI:

• zaobserwujesz u siebie objawy choroby;

• jesteś objęty kwarantanna lub izolacja;

• w ciągu ostatnich 14 dni miałeś kontakt z osoba podejrzana o zakażenie lub chora na COVID-19.