Promocja!

Emeralld Zeo Ice-FREE – ekologiczny produkt do usuwania śniegu i lodu

49,50  44,50 

Zeo-Ice-Free to ekologiczny produkt do usuwania śniegu i lodu, idealny do posypywania oblodzonych nawierzchni typu: kostka brukowa, ścieżki, drogi. Wyprodukowany na bazie zeolitu, naturalnego minerału wydobywanego w jednym z najczystszych zakątków Europy. Jest to bezkonkurencyjna alternatywa dla zwykłej soli drogowej. Zeo Ice-Free jest bezpieczny dla środowiska, po użyciu tego produkty nie będziesz musiał martwić się o zniszczone buty, karoserie samochodu, czy bolesne rany na łapach Twojego zwierzaka.

 

Ekologiczny sposób usuwania lodu 

Ciekawym rozwiązaniem jest ekologiczny zamiennik soli do usuwania lodu i śniegu – Zeo Ice-Free. Zeolit, który jest głównym składnikiem tego propduktu pozytywnie wpływa na środowisko (od dziesięcioleci stosowany jest m.in. w rolnictwie), dzięki czemu stosując go do odladzania i odśnieżania, nie tylko nie zaszkodzimy roślinom rosnącym w sąsiedztwie chodników, ale wręcz pozytywnie wpłyniemy na ich rozwój. Jeżeli zaleczy Ci na pozbyciu się śniegu w otoczeniu Twojego domu, a także na stosowaniu ekologicznych, bezpiecznych dla środowiska preparatów, stosowanie Zeo Ice-Free jest świetnym rozwiązaniem.

 

Można go używać na wszystkich powierzchniach, na których odbywa się ruch pieszy i kołowy, w tym także na asfalcie, betonie, naturalnym kamieniu, kostce brukowej, na schodach (działa antypoślizgowo).

 

Zero Ice Free jest bardzo wydajny – 1 opakowanie 25 kg wystarczy na 40-50 m2 nawierzchni.

 

Dodatkowe informacje

Waga 25 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Emeralld Zeo Ice-FREE – ekologiczny produkt do usuwania śniegu i lodu”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *