Domek dla owadów / hotel dla pszczół i pożytecznych owadów Emeralld

44,99 

Domek dla owadów / hotel dla pszczół to idealny sposób na zachęcenie dzikich pszczół oraz innych owadów do zamieszkania na terenie naszego ogrodu.

Praca pszczół i innych owadów zapylających przynosi nam nieograniczone korzyści i dobra, dlatego też każdy miłośnik przyrody powinien stać się posiadaczem takiego domku w swoim ogrodzie, sadzie czy lesie.

Oferowany hotel dla owadów wykonany jest z naturalnego drewna, który zapewnia insektom odpowiednie warunki do zasiedlenia oraz rozmnażania.

 

Hotel gwarantuje schronienie i nocleg pożytecznym owadom, które odwdzięczą się zapyleniem roślin, a także walką z niechcianymi szkodnikami.

Produkt sprawdzi się jako idealne miejsce do składania jaj przez owady oraz jako schronienie przed deszczem, mrozem, a także drapieżnikami.

 

Domek wypełniony jest od środka drewnem w którym wykonane są otwory. Posiada również ładny, solidny daszek, który ochroni przed deszczem.

Hotel najlepiej umieścić w ogrodzie, w sadzie między drzewami, od wschodniej strony budynku pod dachem lub we wnętrzu altany, w miejscu dość słonecznym, osłoniętym od wiatru i deszczu.

 

Parametry produktu:

  • wysokość całkowita: 26cm
  • szerokość domku: 16,5 cm
  • rozstaw daszku: 22cm
  • głębokość domku: 8,5 cm

 

Kolor – wysyłany  losowo

2 w magazynie

Dodatkowe informacje

Waga 1 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Domek dla owadów / hotel dla pszczół i pożytecznych owadów Emeralld”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *