BluKlar preparat do oczek wodnych i stawów 250g BIOExpert

60,00 

Naturalny preparat Bluklar to produkt idealny dla posiadaczy oczek wodnych i stawów. Ekosystemy wodne takie jak oczka wodne i stawy są systemami niestabilnymi z uwagi na ich małą objętość. Z powodu niewielkich możliwości odnowienia zasobów wody jakiekolwiek zanieczyszczenia są trudne do usunięcia. Brak możliwości normalnej wymiany wody w zbiorniku często prowadzi do ograniczenia ilości tlenu w wodzie, co wpływa ujemnie na wodną faunę i florę i prowadzi do jej degradacji .

Bluklar to naturalny, innowacyjny, ekologiczny preparat zawierający mikroorganizmy saprofityczne, specjalnie wyselekcjonowane ze względu na ich zdolność do klarowania wody i usuwania osadów. Zapobiega nadmiernemu rozwojowi glonów, zarastaniu powierzchni zbiornika, obniżeniu przejrzystości wody oraz powstawaniu nadmiernego osadu organicznego. Nie zawiera chemii, jest nietoksyczny, niepatogenny, bezpieczny dla ludzi i organizmów wodnych, przyjazny dla środowiska. Rewitalizuje ekosystemy wodne oraz działa zapobiegawczo w przypadku ewentualnych zanieczyszczeń tego środowiska.

 

  • w znacznym stopniu ogranicza wzrost populacji glonów
  • skutecznie oczyszcza dno zbiornika wodnego z osadów organicznych
  • zapobiega powstawaniu zanieczyszczeń organicznych w oczku wodnym/stawie
  • poprawia przejrzystość wody
  • preparat w sposób naturalny i biologiczny oczyszcza zbiornik wodny, nie zawiera chemii
  • jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin wodnych
  • zapewnia zrównoważony rozwój całego ekosystemu

Dawkowanie zależy od objętości zbiornika wodnego i typu zanieczyszczeń. 250g preparatu wystarcza na zaszczepienie zbiornika o objętości 5 m 3 .

Dodatkowe informacje

Waga 1 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “BluKlar preparat do oczek wodnych i stawów 250g BIOExpert”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *